محل تبلیغات شما
Image result for ‫زینب ابوطالبی‬‎
حکم کلی دادن هم از جمله خصوصیات یه ایرونیه اصیله حرفهای دهن پرکن زدن، همه رو با یه چوب روندن و در انتها کسی رو غیر از خودمون آدم به حساب نیاوردن از جمله خصوصیات مشترک ماس. همین بنده ی حقیر که اینجا دارم بحث و فحص می کنم بارها در همین وبلاگ گفتم که فاشیست م که به زبون خودمونی یعنی اگه کسی حرفی زد که من خوشم نیاد با تانک از روش رد می شم شما رسما شک کن در ایرونی بودن کسی که غیرهمفکر خودش رو داخل آدم حساب کنه . حالا وسط این هاگیر واگیر و بگیر و ببند این حاج خانم پیدا شده یه درجه در حکم مون تخفیف داده نگفته که با تانک از رومون رد میشه بنده خدا به زبون خوش گفته که گورمون رو گم کنیم حرف بدی که نزده شما این چهره ی معصوم و لبخند ملیح ش رو نیگا کن. میخوره بهش که نعوذ بالله مثه من فاشیست باشه؟
شما شهید مطهری (قدس سره) رو نگاه کن. 
Motahhari.jpg
خداوند ایشان را رحمت کند. خداوند ایشان را شهدای بدر و اُحد محشور کند. خوب دقت کنید. شهید مطهری هم در کسوت مقدس ت بود و هم استاد دانشگاه. خیلی شیک و قشنگ به هر کسی که به یه سری آداب و رسومی باور داره میگه گاو و خر و نفهم و الاغ و کودن  تازه به این م اکتفا نمیکنه. میگه شما خودتون که خیلی خر تشریف دارید بابا ننه هاتون از شما هم بدترن. و خلاصه اینکه هر کس مثه من فکر نمی کنه و مثه من زندگی نمیکنه اصلا داخل آدم نیس. حالا وقتی که بزرگترین مغز فلسفی جهان تشیع در قرن بیستم این طوری فکر می کنه شما دیگه از حاج خانم مجری شبکه ی افق چه انتظار ی داری؟ انتظار داری افق های جدیدی از انسانیت رو به روت بگشاید؟ . پس باش تا صبح دولت ت بدمد.

بعدا نوشت: پست بالا رو چن روز قبل نوشتم. امروز و قبل اینکه این پست رو منتشر کنم یکی از دوستان پیام داده که این بنده ی خدا رسما عذرخواهی کرده. من همین جا از طرف جمع از ایشون در خواست می کنم که جان 5 تا بچه ات. تو رو جوون اون لندکروز ت هر کاری می خوای بکنی بکن. می خوای از رومون با تانک رد بشی رد بشو. می خوای دستامون رو از پشت دستبند بزنی و یه تیر تو مخمون خالی کنی ماشه رو بچ می خوای به زور از خونه مون آواره مون کنی آوارمون کن اما با این قیافه ی طلبکار و حق به جانب عذرخواهی نکن. آخه من قربون هیکل ت برم. آدم عذرخواهی هم میکنه یه قیافه ی غلطکردمانه میگیره. یه دوتا  قطره اشک تو چشماش حلقه می زنه. نه اینکه زل بزنه تو دوربین و با پر رویی بگه که سوء تفاهم شده کدوم سوء تفاهم خواهر؟ برگشتی گفتی هر کی نمی خواد تو این کشور و با این شرایط که ما تعیین کردیم بمونه هرررری . جایی برای سوء تفاهم می مونه؟
پی نوشت: به بنده خدایی کامنت گذاشته بود که به خدا ما خودمون م می خواییم بریم. فقط می ترسیم برادرای شما بزنن هواپیما مون رو بندازن.

گوساله و گوساله پرستی در قرن بیست و یکم و نقش موسی (ع) در این میان

شاهکار دیگری از خانه ی ملت

صحنه ای از یک جنگ محاصره ای

رو ,ی ,یه ,تو ,هم ,بنده ,می خوای ,مثه من ,سوء تفاهم ,می کنم ,که به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دختر مسیح رژیم غذایی Julie's receptions پیام های سلامت Wayne's notes نوای محبت "معرفی بیت کوین و روش های استخراج و کسب درآمد از آن" ocguespecnu Edward's collection athtelidown