محل تبلیغات شما

یک مشکلی که ایرانی ها عموما دارند این است که عید که می رسد شروع می کنند به عیدی دادن. حالا هر چقدر که شما اصرار بکنید که: بابا به جان مادرم من عیدی نمی خواهم! جواب می دهند که : مگر می شود؟ رسم است؟ آبرو و حیثتمان می رود و خلاصه اینکه امسال هم این کرونا قوز بالای قوز شده. ملت خانه نشین شده اند و یک سری از عزیزان دائم در فضای مجازی لیست می دهند که این کتاب را بخوان. آن کتاب را بخوان. البته کتاب خواندن خودش کار خوبی است ولی این پیشنهاد عزیزان در این برهه از زمان چند نقطه ضعف اساسی دارد:

1- کتاب فروشی ها بسته اند (حتی سایت اینرنتی شهر کتاب سفارش من را یک هفته قبل از عید که هنوز بگیر بیگر نشده بود لغو کرد).

2- کتاب گران است.

3- آن کسی که کتاب خوان است خودش می داند چه بخواند و نیازی به یادآوری ما ندارد.

4- آن کسی که اهل کتاب خواندن نیست را اگر هم تکه تکه اش کنید حاضر نیست کتاب بخواند. پس باز هم نیازی به یادآوری ما ندارد.

من که دیدم اوضاع از این قرار است گفتم که برای شما عزیزان پیشنهاد بهتری داشته باشم: بنشینید در خانه و به همراه بچه ها کاردستی درست کنید. اولش خواستم روش ساخت یک بادبادک بدون دنباله و گوشواره را توضیح بدهم. دیدم می خواهید توی کامنت ها مسخره کنید و حال گیری. بعدش فیلم ماسک درست کردن جناب درآمد. یادم آمد ز عهد صغر که روزی برون رفته بودم با پدر. به خودم گفتم: رضا ! الان موقع بادبادک بازی نیست! ممکن است که حتی مثل فیلم بادبادک باز مورد هم واقع بشوی! بیا و روش ساخت ماسک خانگی را به عنوان عیدی به خوانندگان اینجا بیاموز نتیجه اینکه امروز قصد دارم روش ساخت ماسک را به شما بیاموزم که بروید و به همراه بچه ها بسازید و در خیابان بزنید و ما را دعا کنید. خلاصه اینکه این شما و این ماسک :

ابزار: قیچی، چاقو، تیغ موکت بری، چسب، سوزن

لوازم: یک بطری نوشابه کلفت(من کوکا خریدم)، یک عدد دنت یا هر چیز مشابه دیگر، نیم متر کش پهن( به فتح پ و س ه، یک وقت پـِهـِن نخوانید)، یک مقدار خاک زغال یا زغال، یک عدد از این ماسکها که امروزها توی داروخانه ها نمی فروشند. اگر پیدا نشد هر چیزی دیگری حتی دستمال رولی.

مراحل:

مراحل زیر را یکی یکی دنبال کنید و دو تا یکی نکنید.

1- در نوشابه را بازکنید و تا آخر آن را بخورید. اگر نتوانستید بریزید توی چاه مستراح. به هرحال آخر سر از همان جا سردر می آورد.

2- نوشابه را به صورت شکل زیر ببرید. اول پایین اش را دورتا دور ببرید و بعد یک V از وسطش به بالا دربیاورید.

http://s7.picofile.com/file/8392349300/%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86_%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86.jpg

3- در کنار و پایین قوطی نوشابه یک چهارگوش ببرید تا قوطی دنت بتواند از درون آن عبور کند.

http://s6.picofile.com/file/8392351150/20200321_130344.jpg

4- دنت را بخورید و قوطی آن را نگه دارید.

5- قوطی دنت را دربیاورید و با سوزن سوراخ سوراخ کنید. قوطی را از سمت در بر دهان خود بگذارید و تنفس کنید. اگر نتوانستید خوب تنفس کنید چند سوراخ اضافه کنید.

http://s6.picofile.com/file/8392351176/20200321_122629.jpg

گوساله و گوساله پرستی در قرن بیست و یکم و نقش موسی (ع) در این میان

شاهکار دیگری از خانه ی ملت

صحنه ای از یک جنگ محاصره ای

یک ,کتاب ,ها ,قوطی ,هم ,ماسک ,را به ,روش ساخت ,کنید و ,دنت را ,و ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپدیت نود 32 Nod ، یوزر و پسورد نود 32 ، جدید ترین آپدیت نود 32 ، یوزرنیم و پسورد نود 32 rabwordlige kotton_kandy ولادت عشق پروژه داده کاوی warbunyldu repilole teracyctern idrucontter Robert's life