محل تبلیغات شما

کلا توی ایران دو نوع آدم داریم:
دسته ی اول زندگی شان به شدت وابسته به اینترنت است.
دسته ی دوم زندگی شان خیلی وابسته به اینرنت نیست.
آقای جهرمی با هدیه ی مجانی کرونایی خود رسما گند زد به زندگی دسته ی اول چون سرعت اینترنت رسیده به زیر آن موقعی که کارت اینترنت دیال آپ می خریدیم و حتی دیگر نمی توانیم پیج اول گوگل رو بازکنیم.
حالا اگر شبی نصفه شبی بیدارشدید و متوجه شدید که سرعت نت بهبود پیدا کرده است بد نیست فیلم جنس درست را دانلود کنید و ببینید. خلاصه ی داستان مربوط است به زمانی که آمریکایی ها تصمیم گرفتند در رقابت را روسها تعدادی خلبان را انتخاب کرده و به عنوان فضانورد تعلیم بدهند تا در مسابقه ی فضایی از روسها عقب نیفتند. نه داستان البته برای من مهم است و نه چیزهای فنی مثل سناریو و فیلم برداری و .
نکته ی جالب این فیلم از دید من در حس همکاری و تیم ورک گروه منتخب خلبان هاست. فیلم نشان می دهد که این افراد از واحدهای مختلف نظامی مانند نیروی دریایی، نیروی هوایی، تفنگداران دریایی و . انتخاب می شوند و به شدت با هم رقابت دارند. اما به محض اینکه گروه نهایی انتخاب می شوند تمام اختلاف ها را کنار می گذارند و پشت همدیگر قرار می گیرند انگار که 20 سال است با همدیگر دوست و همکار هستند. واقعا من نمی دانم این روحیه را غربی ها از کجا آوردند و به مردمشان تزریق کردند؟ کاش یک ده هزارم این روحیه ی همکاری و تعاون را مردم ما داشتند.
خلاصه بجنبید که غفلت موجب پشیمانی است.
پی نوشت: خود چار ییگر، اولین کسی که رسما از دیوار صوتی گذشت، در فیلم و در نقش یک ژنرال آمریکایی بازی کرده است.

گوساله و گوساله پرستی در قرن بیست و یکم و نقش موسی (ع) در این میان

شاهکار دیگری از خانه ی ملت

صحنه ای از یک جنگ محاصره ای

ی ,فیلم ,زندگی ,ها ,کرده ,اول ,دسته ی ,و به ,به شدت ,کرده است ,وابسته به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SERIAL KOREAN freegames64 anertrucin ذهن های جنایتکار. isingenla abapunen Stacey's style trotbiemertio تخته سیاه Sharon's life